Duben 2014

Random (non)hetalia stuff (^o^)y

2. dubna 2014 v 16:48 | Kurokumo-chan |  Můj svět
And this gonna be fucking long post.

Tak jsem se tu po nějaké době zase ukázala. Chcete něco slyšet? Ano? Tak já Vám to tedy řeknu... Rozhodla jsem se, že přeložím doujinshi. Víte jak moc je to šílený? Mega šílený :D Zřejmě vůbec nevím do čeho jdu, ale chci to prostě zkusit. A tak Vám pod tento článek dám anketu, kde můžete projevit svůj názor. Do komentářů mi můžete napsat jaké, pokud máte nějakou ideu.
ZN: do R-18 nejdu XDNěkdo z Vás více vnímavých si zřejmě mohl nějakým zázračným způsobem povšimnout, že mám Hetamánii. :D *Hetalia Axis powers*

Co je to, sakra?
Zkráceně řečeno, Hetalia je anime orientované na mezinárodní vztahy zemí. Ano, i taková existují XD V kostce, země zde představují postavy obdařené stereotypy dotyčných států. Amerika je trochu tupec, ale vždycky ochotný pomoci, se "superhrdinovským komplexem" a zásadně neví kde je jiná zem než Amerika. Německo je věčně vážný a protivný voják, Rusko roztomilý "yumík" který však při první přílěžitosti všechny vyděsí k smrti,... a takhle bych mohla pokračovat ještě dlouho.
To nezní nějak zvlášť dobře.
Ale zní Kol Kol Kol

XD No, tak to by bylo... Neberte mě vážně, jen se Vás snažím trochu rozesmát ^^
Ještě k tomu doujinshi, pokud byste si nedali říct, můžu to R-18 zkusit, ale nic od toho nečekejte...

A teď k Ano, založila jsem si ho. A dočista mi to změnilo život. Milí zlatí, pokud nechcete, aby se z Vás stala šáhlá, úchylná fangirl všech světových fandomů, vyvarujte se mu na sto honů. Věřte mi. Alepsoň v tomto.
A abyste se alespoň trochu bavili, podělím se s Vámi o toto video. Já ho jednoduše nemůžu vyhnat z hlavy. Už jenom kvůli tomu coveru, který je tisíckrát lepší než originál (můj názor). Je to v trochu horší kvlaitě, protože originál byl vymazán, pak to repostnul jeden, to bylo taky vymazáno, tak druhý, atd. Nechápu, když tam bylo uvedeno vše, i že Hetalie patří tomu a tomu. Co naděláte. Enjoy.

BTW- všimli jste si, jak jsem říkala, že to bude dlouhý článek? Lhala jsem. Už zase.
A má úroveň článků se zhoršila. Žádné debaty.
Aneb

...Kurokumo...
Stamps by: Google and DeviantArt
"A komu se nelíbí, Nechť si klobouk políbí"